NAJLEPSZA OBSŁUGA

SOLIDNY PARTNER

NAJWYŻSZA PRECYZJA

Zaawansowany kolimator 3D

Octopus Prime

Dbając o najwyższą jakość oferowanego sprzętu stale rozwijamy swoją wiedzę, rozbudowujemy zaplecze magazynowe, inwestujemy w park sprzętu do diagnostyki. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem odpowiadającym najwyższym standardom dokładnościowym, jaki posiadają najwięksi producenci sprzętu pomiarowego na świecie. Zespół 38 kamer kolimatora Octopus Prime gwarantuje dokładne sprawdzenie i kalibrację instrumentów, dzięki czemu zyskujemy 100% pewność, że sprzęt pomiarowy pracuje poprawnie. Zakładane dokładności w praktyczny sposób przełożą się na efekty wykonywanych prac.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Potrzebujesz skorzystać z usług serwisu? Skontaktuj się z nami:

Regionalne punkty serwisowe

Cennik usług serwisowych

SPRAWDŹ

Bądź pewny swoich zakupów

Bądź pewny swoich zakupów. Kupując sprzęt sprawdź czy objęty jest ochroną autoryzowanego serwisu Nivel System w Polsce (TPI Sp. z o.o.). Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się bezproblemową pracą na lata, a w razie problemu sprzęt zostanie szybko naprawiony w oparciu o oryginalne części i autoryzowaną metodologię Nivel System.
Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia dostawcy sprzętu, aby mieć pewność, że sprzęt nie pochodzi z poza oficjalnej sieci dystrybucji Nivel System (TPI Sp. z o.o). W tym przypadku przy sprzedaży mogą pojawić się zapewnienia o ochronie gwarancyjnej, natomiast w chwili wystąpienia usterki, gdy pojawiają się znaczne koszty naprawy, wymiany, wysyłek itp, istnieje duże ryzyko, że klient zostanie w takiej sytuacji poszkodowany, to sklep w takiej sytuacji jest gwarantem, dlatego nigdy nie możesz mieć pewności jak w takiej sytuacji się zachowa.
Przed sprzedażą każdy nowy sprzęt jest sprawdzany i w razie potrzeby rektyfikowany – klient otrzymuje świadectwo instrumentu, poświadczające poprawność pracy instrumentu.
(UWAGA: świadectwo przygotowywane i wydawane jest przez jedyny autoryzowany serwis w Polsce – TPI, na podstawie przeglądu sprzętu oraz wymaganych procedur przygotowania produktów Nivel System do sprzedaży)
Gwarancja w Polsce. Podstawą do respektowania warunków gwarancji jest posiadanie dokumentu zakupu dokananego w jednym w z punktów dystrybucji Nivel System. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej upływie.

icon-angle icon-bars icon-times