LOGO NS 20LAT final png
NIVEL SYSTEM

Rozwiązania pomiarowe dla budownictwa

Nivel System to polska marka oferująca wysokiej jakości instrumenty i akcesoria pomiarowe. Naszą działalność opieramy na nabytym doświadczeniu w zakresie opracowywania, produkcji, dostaw oraz serwisowaniu sprzętu. Inspiracje przy tworzeniu i produkcji czerpiemy głównie od naszych klientów, użytkowników sprzętu Nivel System. Wykorzystujemy też własne patenty. Nie wahamy się sięgać po nowe, innowacyjne pomysły, wdrażamy z powodzeniem pionierskie rozwiązania takie jak niebieska wiązka laserowa czy 4-płasczyznowe lasery krzyżowe z elektronicznym kompensatorem. Nasze produkty zbudowane są z najwyższej jakości komponentów, których producentem są wiodący dostawcy z całego świata. Dzięki temu produkty Nivel System są w najnowszych trendach i spełniają oczekiwania Klientów.

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty Nivel System są dostępne w całej Europie. Klienci mogą przetestować produkty w specjalistycznych sklepach ze sprzętem pomiarowym, sklepach narzędziowych i z materiałami budowlanymi. Nasi eksperci zapewnią fachowe doradztwo i dopasują narzędzia do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy wsparcie techniczne za pośrednictwem naszych regionalnych przedstawicieli. Firma dysponuje jedną z najnowocześniejszych platform diagnostycznych dla laserów budowlanych – Octopus Prime 3D. Wszystkie instrumenty pomiarowe przed sprzedażą̨ są sprawdzane i kalibrowane. W razie jakichkolwiek problemów w użytkowaniu, zapewniamy szybki i skuteczny serwis.

NIVEL SYSTEM

Historia

Marka Nivel System jest z nami od 2003 roku. Tysiące wdrożonych produktów pomiarowych, szerokie grono zadowolonych klientów, rozwinięta sieć dystrybucji oraz wyspecjalizowany serwis sprawiają, że produkty Nivel System są jednymi z najczęściej stosowanych na budowach.

Początkowo oferta Nivel System ograniczała się do instrumentów optycznych i akcesoriów pomiarowych, które z biegiem lat wymieniane były na nowsze, lepsze, bardziej wytrzymałe. Kolejne lata to rozwój nowoczesnych technik pomiarowych – laserowych, wśród których znalazły się lasery dalekiego zasięgu, konkurujące parametrami technicznymi i funkcjonalnością z liderami na świecie.

Dziś Nivel System to szeroka oferta produktów pomiarowych dla budownictwa i geodezji, od popularnych niwelatorów, teodolitów, poziomic po laserowe systemy pomiarowe, włączając w to laserowe systemy kontroli pracy maszyn.

Wybierając produkty Nivel System masz pewność, że wybierasz sprzęt wysokiej jakości zbudowany w oparciu o niezawodną technologię pomiarową. Produkty cechuje wysoka funkcjonalność odpowiadająca najnowszym trendom w branży. Z Nivel System masz gwarancję poprawności pomiarów. Dzięki temu prace wykonasz szybko, dokładnie i bez kosztownych poprawek.

NIVEL SYSTEM

Nasz zespół

paulina salacinska

Paulina Sałacińska

specjalista ds. marketingu produktowego

Dyplomowany marketingowiec i grafik komputerowy z dużym doświadczeniem. Zajmuje się kreacją i identyfikacją wizualną marki Nivel System. Jej projekty mierzone są zarówno w metrach kwadratowych, jak i milionach pikseli na monitorze. Z przyjemnością zrobi sesję zdjęciową czy montaż filmu. Świat Internetu nie ma dla niej tajemnic, dlatego opiekuje się naszą stroną internetową i profilami w Social Mediach. Do pracy jeździ rowerem, trenuje pływanie i ćwiczy jogę. Najlepsze pomysły wpadają jej podczas medytacji. Kocha czytać dobre książki kryminalne oraz oglądać europejskie kino.

 

maurycy slowinski

Maurycy Słowiński

inżynier sprzedaży, region północno-zachodni

Posiada wykształcenie geodezyjne, ukończył także studia z zakresu inżynierii zarządzania na Politechnice Poznańskiej. Jako geodeta pracował przy obsłudze wielu inwestycji budowlanych, gdzie zdobył doświadczenie pomagające mu w obecnej pracy. Chętnie i profesjonalnie doradza przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Jest także otwarty na nietypowe wdrożenia urządzeń pomiarowych. Interesuje się nowinkami technicznymi z dziedziny elektroniki. Wolny czas spędza przy grillu przygotowując przeróżne wymyślne potrawy.

lukasz mroczkowski

Łukasz Mroczkowski

inżynier sprzedaży, region południowo-zachodni

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału Zarządzania i Marketingu o specjalności Zarządzanie Sprzedażą, ponadto geodeta i sztukator. W pracy łączy pasję w sprzedaży oraz marketingu z wiedzą techniczną z zakresu geodezji, budownictwa i konserwacji zabytków. To prawdziwy pasjonat procesowego, profesjonalnego podejścia do handlu i obsługi kontrahentów. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzedażą, doradztwem i budową sieci dystrybucji w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska i Opolszczyzny, które prywatnie uznaje za najpiękniejsze regiony naszego kraju. Jest entuzjastą turystyki górskiej, pieszej, rowerowej, historii sztuki i architektury.

Email:lmroczkowski@nivelsystem.com

Telefon: +48 602 113 472

rafal nowotka

Rafał Nowotka

inżynier sprzedaży, region południowo-wschodni

Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydział Budownictwa. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Zdobyta wiedza poparta praktyką oraz udział w licznych wdrożeniach systemów sterowania maszyn umożliwiają mu profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Doskonała znajomość tego segmentu rynku pozwala mu zrealizować najbardziej nietypowe zlecenie dotyczące dostawy zaawansowanych systemów budowlanych.

jacek oniszczuk

Jacek Oniszczuk

Inżynier sprzedaży, region centralny i północno- wschodni

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Lubelskiej o specjalizacji budowa dróg, ulic i lotnisk. Posiada wieloletnie doświadczenie w biurze projektów drogowych oraz w wykonawstwie drogowym. Tworzył i zarządzał strukturami sprzedaży i dystrybucji w wielu firmach.

Email:joniszczuk@nivelsystem.com

Telefon: +48 664 423 531

irek poniedzialek

Irek Poniedziałek

specjalista ds. handlu zagranicznego

Ukończył studia na Wydziale Geodezji i Kartografii PW.  Szereg lat doświadczenia we współpracy z międzynarodowymi partnerami handlowymi oraz zainteresowanie podróżami do nowych miejsc sprawiają, że w dziale eksportu może z satysfakcją korzystać z posiadanych umiejętności oraz predyspozycji. Pasja do zegarków pozwala mu na zachowanie optymalnej proporcji czasowej pracy i zainteresowań, do których zaliczyć warto tenis, freediving i muzykę rockową lat 80-tych.

piotr ziembicki

Piotr Ziembicki

specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Ukończył Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie. W Nivel System pracuje od 2019 roku i odpowiada za wsparcie sprzedaży oraz logistykę. Żadna przesyłka, krajowa czy zagraniczna, żadna dostawa bez Piotrka nie ruszy z miejsca! Ten wojskowy dryl przenosi na działanie całego systemu dystrybucji Nivel System, który działa jak najlepszy mechanizm szwajcarskiego zegarka. Jeśli czas wolny – to tylko aktywnie: wycieczki rowerowe, gry zespołowe, takie jak siatkówka, koszykówka. Codziennie wprowadza dużo humoru wysyłając wszystkim porcje memów, których ma nieprzebrane ilości na każdą okazję.

Email:pziembicki@nivelsystem.com

Telefon: +48 722 202 008

Tomasz Bos

Tomasz Boś

dyrektor ds. budownictwa

Absolwent Politechniki Lubelskiej na Wydziale Budownictwa oraz studiów podyplomowych na kierunku marketing (SGH). Inżynier stawiający na jakość, ceniący nowoczesne technologie i innowacyjność, współtwórca marki Nivel System. Dzięki swojej pasji, ogromnej determinacji i ciężkiej pracy udało mu się stworzyć silny zespół, dzięki któremu marka Nivel System jest rozpoznawalna i ceniona zarówno na krajowym, jak i na międzynarodowych rynkach. Miłośnik sportu, a w szczególności biegania i pływania, który swojej pasji oddaje się w wolnych chwilach.

Email:tbos@nivelsystem.com

Telefon: +48 604 521 971

beata bialozor

Beata Białozor

specjalista ds. marketingu produktowego

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa na UW. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury, dlatego dba o nasz przekaz medialny na światowym poziomie. Ma głowę pełną szalonych pomysłów, co przekłada się na kreatywne kampanie. Interesuje się designem, a w szczególności wyposażeniem wnętrz. Jest odważna, przebojowa i taki też buduje przekaz. Kocha koty, więc w jej domu urzędują dwa piękne okazy.

Email:bbialozor@nivelsystem.com

Telefon:+ 48 722 202 038

beata bialozor

Beata Białozor

SPECJALISTA DS. MARKETINGU PRODUKTOWEGO

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa na UW. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury, dlatego dba o nasz przekaz medialny i światowy poziom. Ma głowę pełną szalonych pomysłów, co przekłada się na kreatywne kampanie. Interesuje się designem, a w szczególności wyposażeniem wnętrz. Jest odważna, przebojowa i taki też buduje przekaz. Kocha koty, więc w jej domu urzędują dwa piękne okazy.

Email: bbialozor@nivelsystem.com

Telefon: + 48 722 202 038