Aktualności

Targi Eisenwarenmesse 2022

EISEN DE 2022 www PL 1

Nivel System na Międzynarodowych Targach Sprzętu Eisenwarenmesse (Niemcy)

W dniach 25-28 września 2022 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największych i najbardziej prestiżowych targach branżowych, które skupiają wiodących producentów sprzętu z całego świata. Dla marki Nivel System był to idealny czas na prezentację najnowszych rozwiązań pomiarowych, które zagościły w ofercie. Jednocześnie była to doskonała okazja do umocnienia pozycji marki oraz rozwoju międzynarodowej sieci dystrybucji.

Cieszy nas fakt, że zwiedzający wykazali duże zainteresowanie najnowszymi trendami w automatyzacji procesów pomiarowych. Takie rozwiązania znalazły odzwierciedlenie w nowej serii laserów rotacyjnych m.in. w postaci automatycznego ustawienia spadku/kierunku oraz niwelacji cyfrowej. Zaprezentowana nowa seria laserów krzyżowych Nivel System została doceniona za innowacyjne rozwiązania tj. niebieska wiązka laserowa, elektroniczna kompensacja drgań czy wielopłaszczyznowa kontrola pionów i poziomów.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i obserwowali nasze relacje w social mediach.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi modelami laserów krzyżowych oraz laserów rotacyjnych.