Aktualności

20-lecie Nivel System

20lat Nivel System

Jesteśmy dumni, że jesteście z nami.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Początkowo firma skupiała się głównie na rynku geodezyjnym. Jednak analiza i obserwacja rynku wykazała, że to branża budowlana jest potencjałem, który należało wykorzystać. Trend wskazywał wzrastające wymogi jakościowe aparatury pomiarowej dlatego, aby procesy budowlane przeprowadzać lepiej. Nivel System dostosował ofertę tak, aby sprostać wymaganiom branży. Początkowo były to głównie urządzenia optyczne, z czasem pojawiła się technologia laserowa, która dziś wiedzie zdecydowany prym.

Tworząc tę markę jakość była zawsze na pierwszym miejscu. Największym wyzwaniem było wyszukanie rzetelnego dostawcy. Po latach praktyk udało się wyselekcjonować sprawdzoną grupę dostawców i producentów. Kolejnym etapem była organizacja logistyki dostaw, stworzenie zaplecza serwisowego oraz zorganizowanie sieci dystrybucji. Dziś sieć ta obejmuje całą Polskę oraz większość krajów europejskich, które są ważnymi graczami na arenie międzynarodowej.

Przez 20 lat działalności oferta sprzętu pomiarowego Nivel System urosła do kilkuset produktów oraz szerokiej gamy akcesoriów. Niezwykle ważną inspiracją przy tworzeniu innowacyjnych produktów są użytkownicy sprzętu. Marka wykorzystuje własne patenty bazując na zdobytym doświadczeniu, aby utrzymać przewagę konkurencyjną.
Rozpoczynając świętowanie 20-lecia działalności chcemy zaprosić Was, naszych Klientów do współtworzenia tego wydarzenia. Z tej okazji przygotowaliśmy szereg niespodzianek, o których będziemy informować na bieżąco na naszych social mediach. Zapraszamy do śledzenia i aktywnego udziału w konkursach, wydarzeniach oraz innych atrakcjach. Chcecie bliżej poznać ludzi, którzy tworzą i rozwijają markę Nivel System? Poznajmy się!

O nas