W dniach 22-24 czerwca 2021 na terenach Centrum Szkoleniowego hotelu Magellan nad jeziorem Sulejowskim odbyły się Praktyki Pomiarowe Nivel System. Warsztaty zorganizowane zostały dla Partnerów Handlowych / dystrybutorów naszej firmy.

Podczas zajęć w terenie każdy z uczestników przeszedł szereg zadań pomiarowych zbliżonych do tych, które wykonują fachowcy na budowach z wykorzystaniem naszego sprzętu. Wszystko po to, aby zapoznać się z funkcjonalnością sprzętu, metodologią pracy, a przede wszystkim najlepiej doradzać i służyć wsparciem swoim klientom z regionu.

Sprzyjała bardzo ładna pogoda, a dobra atmosfera udzielała się wszystkim. Nie zabrakło także rywalizacji, były zadania specjalne z nagrodami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów szkolenia, wszyscy przeszli poszczególne place pomiarowe, w rezultacie zaliczyli szkolenie otrzymując certyfikat imienny oraz autoryzacyjny dla firmy, którą reprezentowali.

Wierzymy, że czas poświęcony na ćwiczenia oraz nabyta wiedza przełożą się na promocję nowoczesnych rozwiązań pomiarowych Nivel System, a odpowiednio przeszkolony i przygotowany personel z powodzeniem poradzi sobie z rozwiązaniem każdego problemu.

Gorąco zachęcamy do wyboru naszego sprzętu i kontaktu z Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży Nivel System. Uzyskacie tam rzeczową i praktyczną poradę specjalistów, by wybrać najlepszy sprzęt do swoich prac.

icon-angle icon-bars icon-times