Aktualności

Podziękowania za udział – Targi BUDMA 2024

BUDMA Nivel 2024

PODSUMOWANIE tegorocznej edycji

Nivel System team 1

Z ogromną radością chcielibyśmy podziękować za liczne odwiedzenie naszego stoiska. Dzięki połączonym działaniom z Grupą Prace Wykończeniowe edycja 2024r. stała się niezapomnianym wydarzeniem. Dzięki Waszej aktywności i zaangażowaniu, Targi BUDMA były nie tylko miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz najnowszych trendów w branży budowlanej, ale także doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń.
Cieszymy się, że mieliśmy okazję gościć Państwa na naszym stoisku i mieć możliwość zaprezentowania naszych produktów oraz usług. Wasze zainteresowanie i pozytywne opinie są dla nas niezwykle ważne i stanowią inspirację do dalszego rozwoju.
Dziękujemy również wszystkim partnerom oraz organizatorom za ich wkład i profesjonalizm, które przyczyniły się do sukcesu tegorocznych targów.

Finał ZŁOTA KIELNIA 2024

BUDMA Nivel System

Warto również podkreślić, że w tym roku marka Nivel System uzyskała zaszczytny status sponsora strategicznego turnieju budowlanego „Złota Kielnia”, którego finał odbył się podczas imprezy targowej, stanowiąc kluczowe wydarzenie 52. edycji. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że możemy wspierać młode talenty w branży budowlanej oraz placówki edukacyjne kształcące przyszłych mistrzów.

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania