Aktualności

Dealer Meeting na 20-lecie Nivel System

cover www

Z ogromną radością i satysfakcją pragniemy podziękować naszym Partnerom Biznesowym, którzy świętowali z nami to wyjątkowe wydarzenie.


Dzięki Waszym wysiłkom, determinacji i zaufaniu, Nivel System rozwija się i prosperuje od dwóch dekad. Wasz udział w tym sukcesie jest nieoceniony. Wasze profesjonalne zaangażowanie w promocję naszych produktów przyczyniły się do wzrostu i ugruntowania pozycji na rynku. Bez Was, nasze 20 lat Nivel System nie byłoby możliwe.


Obchody jubileuszu marki zbiegły się z otwarciem nowej siedziby firmy. Nowy budynek został wyposażony w nowoczesny magazyn wysokiego składowania, serwis z profesjonalnym laboratorium do testów i napraw, nowoczesny showroom oraz wiele funkcjonalnych pomieszczeń, które usprawniają i przyspieszają pracę całego zespołu. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom nasz rozwój będzie jeszcze bardziej zauważalny, a nasza współpraca będzie przebiegała efektywniej- bez barier związanych z czasem, za to z łatwiejszym i szybszym dostępem do zasobów i niezbędnych narzędzi.


Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wsparcie i towarzyszenie nam w tym ważnym momencie historii naszej firmy.